Par mums

SIA DUCODOT ir grāmatvedības pakalpojumu un juridisko pakalpojumu uzņēmums, kas dibināts 2005.gadā. Uzņēmums sniedz grāmatvedības un juridiskos pakalpojumus dažādu nozaru uzņēmumiem. Papildus uzņēmumu grāmatvedības apkalpošanai, mēs sastādām gada budžetus, vadības atskaites, biznesa plānus un sniedzam konsultācijas nodokļu jautājumos.

Mūsu komandā strādā augsti kvalificēti speciālisti un eksperti, kuri ir izcili finanšu, grāmatvedības un tiesību profesionāļi, lai nodrošinātu mūsu klientiem efektīvu un korektu grāmatvedības kārtošanu un vešanu, juridisko jautājumu atrisināšanu, kas atbilst klienta izvirzītajām prasībām. Mūsu speciālistiem ir augstākā izglītība un ilggadēja pieredze, un mēs varam nodrošināt grāmatvedības uzskaiti saskaņā ar Latvijas likumdošanu, kā arī SGS (Starptautiskajiem grāmatvedības standartiem).

Mums ir ilggadēja pieredze grāmatvedības pakalpojumu sniegšanā kuģu kompānijām – kuģu īpašniekiem un menedžeriem (t.sk., darba algas aprēķins jūrniekiem saskaņā ar Latvijas un citu valstu likumdošanu).

Strādājam latviešu, krievu un angļu valodās.

Mums ir pieredze, zināšanas un motivācija, lai nodrošinātu uzņēmējam vissvarīgāko – kvalitāti, operativitāti, precizitāti, optimizēt pārvaldes izmaksas un tādejādi ļaut uzņēmējam pilnībā pievērsties savām pamatbiznesam.

Inese Morozova

Inese Morozova

Partneris
+371 67451998
+371 29124478
ducodot@ducodot.lv
/inesemorozova
Ilze Olte

Ilze Olte

Galvenais grāmatvedis
+371 67451998
+371 29128099
ilze@ducodot.lv

Kāpēc izvēlēties mūs?

  • Mēs esam profesionāļi grāmatvedības, uzņēmumu finanšu vadības un juridisko pakalpojumu jomā, uz mums var paļauties
  • Mums ir pieredze un mēs strādājam ar dažādu formu un lieluma uzņēmumiem Latvijā un Eiropas Savienībā
  • Savā darbā esam precīzi un lojāli klientam. Prioritāte – klienta vajadzību un vēlmju piepildījums – kvalitatīva un ātra pakalpojumu izpilde optimāli izmantojot resursus
  • Uzņēmuma stabilitāte un drošība – viena no galvenajām prioritātēm. Mēs esam ieinteresēti un orientēti uz ilgtermiņa sadarbību un stratēģisko partnerību un klienta uzņēmuma attīstību
  • Mēs esam elastīgi cenas par pakalpojumu piemērošanā, ņemot vērā klienta vēlmes un iespējas
  • Mēs spējam atrisināt savu klientu vissarežģītākos finanšu vadības un grāmatvedības uzskaites jautājumus